close icon
page-title
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pięćdziesiąt twarzy Greya

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Fifty Shades of Grey
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Focus Features

Cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015) - Gdzie obejrzeć? Lektor PL

star5.9
11557Ocen
date2015
date2h 05m
loader

Pięćdziesiąt twarzy Greya Recenzje

 • avatar

  ShowtimeShawty

  |7 godziny temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  Gajdek12

  |1 dzień temu
  Mama potwierdza że to gniot prawie tak jak ta nowa fryzurka co każdy ma teraz mullet ha tfu
 • avatar

  EdiHejka

  |4 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  orbi_soon

  |9 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Pięćdziesiąt twarzy Greya można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  YElov

  |10 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  SeriesSorcerer

  |11 dni temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  MovieMadness

  |13 dni temu
  Już myślalem że stronka fejur ale trzeba tylko w reklamy przeklikać
 • avatar

  SilverScreenQueen

  |14 dni temu
  Bydle Jaki

Pięćdziesiąt twarzy Greya Obsada

prev-arrow
prev-arrow

Pięćdziesiąt twarzy Greya Trailer

Spis treści

Wstrząsająca historia miłosna z 2015 roku

Pięćdziesiąt twarzy Greya to poruszająca opowieść o zakazanej miłości, która miała swoją premierę kinową w 2015 roku. Film oparty jest na bestsellerowej powieści erotycznej autorstwa E.L. James i opowiada historięStudentki literatury Anastazji Steele, która poznaje tajemniczego i przystojnego milionera Christiana Greya. Ich relacja z czasem przeradza się w burzliwy, pełen namiętności romans.

Anastazja, nieśmiała i skromna dziewczyna zaczyna pracę dziennikarki studenckiej. Pewnego dnia przeprowadza wywiad z Christianem Greyem, młodym, ale bardzo wpływowym biznesmenem. Steel czuje się onieśmielona w obecności przystojnego milionera, który wywiera na niej ogromne wrażenie. Mimo różnic między nimi, para stopniowo zbliża się do siebie, a Anastazja odkrywa mroczne sekrety Christiana.

Wkrótce między bohaterami dochodzi do gwałtownej namiętności. Jednak związek Greya i Steele nie jest tylko pasmem rozkoszy. Kryje w sobie również mroczne pragnienia, ból, gry erotyczne i dreszcz emocji. Czy ta zakazana miłość ma szansę przetrwać?

Mroczne tajemnice Christiana

Christian Grey to postać owiana tajemnicą. Jest niezwykle przystojnym, lecz zamkniętym w sobie mężczyzną, który skrywa mroczne sekrety. Przeszłość Greya naznaczona jest traumą. W dzieciństwie doświadczył okrucieństwa i upokorzenia. Te bolesne doświadczenia ukształtowały jego osobowość.

Christian próbuje ukryć swoją przeszłość nawet przed ukochaną. Jednak im bardziej Anastazja poznaje Greya, tym więcej mrocznych tajemnic z jego życia wychodzi na jaw. Okazuje się, że Grey ma obsesję na punkcie kontroli i dominacji. Kocha w ekstremalny, wręcz brutalny sposób. Czy Anastazja zdoła zaakceptować jego mroczne pragnienia? A może ona sama poczuje pociąg do takich gier erotycznych?

Gwałtowna namiętność

Mimo skrajnych różnic charakterów, między Anastazją i Christianem rodzi się namiętność, której nie sposób zapanować. Oboje budzą w sobie nawzajem żądzę i pożądanie. Gdy są razem, między nimi dochodzi do erupcji gwałtownych uczuć.

Sceny erotyczne w tym filmie należą do jednych z najbardziej pikantnych i odważnych w historii kina. Widzowie mogą zobaczyć wiele scen seksu analnego, użycia zabawek erotycznych, a nawet praktyk BDSM takich jak bondage czy dominacja. Film pokazuje, że granica między bólem a przyjemnością jest czasem bardzo cienka.

Image Pięćdziesiąt twarzy Greya film online

Ekstremalna gra erotyczna Christiana Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya to film, który odkrywa mroczne tajniki erotycznych gier BDSM, w które uwielbia grać Christian Grey. Ten przystojny milioner ma obsesję na punkcie dominacji i kontroli. Pragnie całkowitego podporządkowania partnerki i dreszczyku emocji płynącego z gier erotycznych na granicy bólu.

W pewnym momencie Grey proponuje nieśmiałej Anastazji bardzo odważną umowę. Zgadza się zostać jego submisywną partnerką i spełniać wszystkie jego erotyczne zachcianki. W zamian ofiaruje jej prezenty i opiekę. Czy Anastazja zgodzi się na tak ekstremalną relację? Jak daleko posunie się Christian, by zaspokoić swoje mroczne fantazje?

Namiętność miesza się z bólem i przyjemnością. Ta książka sprawi, że zaczniecie inaczej patrzeć na miłość.

Pięćdziesiąt twarzy Greya pokazuje świat, o którym większość z nas nawet nie miała pojęcia. Świat ekstremalnych doznań erotycznych i mrocznych pragnień. To opowieść o tym, że cienka jest granica między bólem a rozkoszą oraz o tym, iż prawdziwa miłość potrafi zaakceptować nawet najmroczniejsze demony partnera.

Zakazana miłość studentki i biznesmena

Motyw zakazanej miłości od lat intryguje twórców filmowych oraz czytelników na całym świecie. Podobnie jest w przypadku ekranizacji erotycznego hitu Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Bohaterami zakazanego romansu są nieśmiała studentka - Anastazja Steele oraz bajecznie bogaty, wpływowy biznesmen - Christian Grey. Dzieli ich ogromna przepaść społeczna. Ona jest skromną dziewczyną z prowincji, która dopiero stawia pierwsze kroki na studiach i w dorosłym życiu. On zaś jest niezwykle przystojnym, lecz zamkniętym w sobie młodym milionerem, który już teraz należy do ścisłego biznesowego establišmentu Seattle.

 • Mimo ogromnych różnic między bohaterami, rodzi się między nimi namiętność, której nie sposób kontrolować.
 • Konwenanse społeczne nie pozwalają, by ten związek miał szansę na przetrwanie. Jednak serce nie słucha rozsądku.

Czy Anastazji i Christianowi uda się pokonać dzielące ich bariery? Czy rodzina i przyjaciele zaakceptują ich zakazany związek? O tym traktuje poruszająca historia miłosna ukazana w Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Ekranizacja głośnej erotycznej powieści

Pięćdziesiąt twarzy Greya to bestsellerowa powieść, której akcja rozgrywa się we współczesnym Seattle. Książka z miejsca podbiła listy światowych bestsellerów i rozeszła się w nakładzie przekraczającym 150 milionów egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że doczekała się równie spektakularnej ekranizacji już w 2015 roku.

Film pokazuje jak cienka jest granica między bólem a rozkoszą.

Reżyserii filmu podjął się Brytyjczyk Sam Taylor-Johnson. Główne role zagrali: Dakota Johnson jako nieśmiała studentka Anastazja Steele oraz Jamie Dornan jako przystojny milioner Christian Grey. Aktorzy wiarygodnie oddali na ekranie mroczny, ale i namiętny charakter tej historii miłosnej.

Film od pierwszych dni cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Ostatecznie zarobił na kinowych ekranach ponad 570 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że powstały również kontynuacje przygód Anastazji i Christiana w filmach: "Ciemniejsza strona Greya" oraz "Pięćdziesiąt twarzy Greya. Wyzwanad".

Image Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015

Podsumowanie filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" opowiada historię burzliwego, pełnego namiętności romansu między studentką Anastazją Steele a tajemniczym milionerem Christianem Greyem. Ta zakazana miłość wstrząsnęła milionami widzów na całym świecie i stała się prawdziwym fenomenem kulturowym.

W filmie poznajemy nieśmiałą dziewczynę z prowincji, która zaczyna pracę dziennikarki studenckiej. Pewnego dnia przeprowadza wywiad z przystojnym biznesmenem Christianem Greyem. Między bohaterami rodzi się silna chemia i namiętność. Jednak Grey skrywa mroczną tajemnicę - jest uzależniony od praktyk BDSM.

Mimo skrajnych różnic charakterów, bohaterowie nie potrafią zapanować nad żądzą. Ich związek przeradza się w burzliwy romans pełen namiętnych scen erotycznych. Jednak miłość Anastazji zostaje wystawiona na ciężką próbę, gdy poznaje mroczne oblicze Christiana.

Film pokazuje, że cienka jest granica między bólem a przyjemnością. Porusza także ważny temat akceptacji demonów ukochanej osoby. Produkcja zdobyła uznanie widzów na całym świecie i zapoczątkowała popularną serię filmową.

Podobne filmy do Pięćdziesiąt twarzy Greya

Lena Wiśniewska

Lena Wiśniewska

Witajcie w moim kinematograficznym królestwie! Jestem Lena, dusza tego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością przez magiczną moc filmu. Moja pasja to opowiadać historie, odkrywać nowe światy i dzielić się nimi z Wami. Jako założycielka, kieruję się głębią, autentycznością i empatią w recenzjach. Tutaj każdy obraz to podróż, każda recenzja to opowieść, a każdy serial to nowa przygoda. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez ocean emocji i inspiracji filmowych. Odkryjmy razem magię kina!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 11557

Udostępnij