alt

Cały film Nimfomanka: Część 2 (2013) - Gdzie obejrzeć? Lektor PL

rating6.8
2 782
Ocen
calendar2013
time2h 04m
W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Aktorzy

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Mia Goth

Mia Goth

Actor Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Actor Uma Thurman

Uma Thurman

Actor Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg

Actor Christian Slater

Christian Slater

Actor Jamie Bell

Jamie Bell

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Nimfomanka: Część 2 online Za darmo w dobrej jakości

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie kultowego dramatu "Nimfomanka: Część 2" w najwyższej jakości, nie musisz daleko szukać. Filser oferuje możliwość oglądania tego kontrowersyjnego filmu online za darmo w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. To dzieło Larsa von Triera od czasu premiery w 2013 roku nie przestaje budzić emocji i prowokować do dyskusji na temat seksualności i granic sztuki.

Na fileser możesz cieszyć się drugim tomem "Nimfomanki" z doskonałym przekadem na język polski lub ze ścieżką lektorską, bez żadnych opłat i konieczności rejestracji. Wystarczy kilka kliknięć, a obejrzysz pełną wersję filmu, który na zawsze wpłynął na historię kina.

Nie przegap tej okazji, by raz jeszcze przeżyć szokującą historię Joe, kobiety opowiedzianej przez nią samą jako nimfomankę. Pozwól się porwać temu kontrowersyjnemu dziełu w komfortowych warunkach swojego domu, oglądając "Nimfomankę: Część 2" online za darmo na fileser.

Pamiętaj też, że na fileser znajdziesz nie tylko tę filmową prowokację, ale setki innych tytułów z różnych gatunków. Od klasyków kina po najnowsze premiery, wszystko w jednym miejscu i w dobrej jakości. Odwiedź fileser już dziś i przekonaj się sam, jak wygodne i przyjemne może być oglądanie filmów online.

Nimfomanka: Część 2

Oglądaj Nimfomanka: Część 2 z napisami pl Obejrzyj na fileser

Dla wielu widzów najlepszym sposobem na obejrzenie filmu jest w jego oryginalnej wersji językowej z napisami. Jeśli należysz do tej grupy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - na fileser możesz oglądać "Nimfomankę: Część 2" z polskimi napisami.

Wersja z napisami daje nam możliwość doświadczenia oryginalna ścieżki dźwiękowej i aktorstwa w jego najbardziej autentycznej formie. Nic nie umknie naszej uwadze, a jednocześnie nie będziemy mieli problemu ze zrozumieniem, o czym mówią bohaterowie.

Oglądanie "Nimfomanki: Części 2" z napisami pl na fileser to gwarancja najwyższej jakości obrazu i dźwięku, a także wygoda strumieniowania bezpośrednio na dowolnym urządzeniu. Bez rejestracji i opłat, po prostu wejdź na stronę, wybierz film i rozkoszuj się rewolucyjnym dziełem Larsa von Triera z doskonałym polskim tłumaczeniem.

Jeśli wahasz się, czy obejrzeć "Nimfomankę" z napisami czy w wersji lektorskiej, pozwól fileser dać Ci opcję wyboru. Dzięki temu portfel pozostanie zasobny, a Ty będziesz mógł cieszyć się kontrowersyjnym arcydziełem w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

 • Oglądaj "Nimfomankę: Część 2" z polskimi napisami na fileser
 • Ciesz się oryginalną ścieżką dźwiękową i aktorstwem
 • Nie przegap dialogów dzięki wysokiej jakości napisom
 • Bez rejestracji i opłat - tylko kliknij i oglądaj

Nimfomanka: Część 2 2013 z lektorem pl Gdzie obejrzeć cały film?

Zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć cały film "Nimfomanka: Część 2" z 2013 roku z polskim lektorem? Odpowiedź jest prosta - na fileser! Ta platforma streamingowa oferuje nie tylko możliwość oglądania tego kontrowersyjnego dzieła Larsa von Triera za darmo, ale także w wersji z doskonałym lektorem polskim.

Dla wielu widzów lektura jest najwygodniejszą formą seansów filmowych, pozwalającą w pełni się zrelaksować i cieszyć obrazem bez konieczności czytania napisów. Na fileser odnajdziesz właśnie taką wersję "Nimfomanki: Części 2" - z lektorem polskim czytanym przez profesjonalnych lektorów, którzy mistrzowsko oddają klimat tej prowokacyjnej opowieści.

Uzyskanie dostępu do tej lektorskiej wersji filmu jest bajecznie proste - wystarczy wejść na stronę fileser, wyszukać "Nimfomankę: Część 2" i gotowe! Od tej pory możesz cieszyć się całym seansem bez jakichkolwiek opłat i zbędnych czynności, takich jak rejestracja. Po prostu kliknij „odtwórz" i pozwól się porwać niezwykłej historii Joe, która otworzyła oczy wielu widzów na temat ludzkiej seksualności.

Nie zwlekaj dłużej - obejrzyj już dziś "Nimfomankę: Część 2" z 2013 roku na fileser i odkryj, jak łatwo i wygodnie można cieszyć się najwyższej jakości filmami z polskim lektorem. To prawdziwa gratka dla wszystkich kinomanów!

Fabuła Nimfomanki: Części 2 Kontynuacja historii Joe

W drugiej części "Nimfomanki" powracamy do szokującej historii Joe, młodej kobiety opowiadającej starszemu mężczyźnie o swojej burzliwej przeszłości jako uzależnionej od seksu. Część 2 przedstawia dalsze losy Joe, gdy jej życie osobiste i zawodowe zaczyna się przeplatać z wyuzdanymi przygodami erotycznymi.

Poznajemy kolejne rozdziały z życia tej niezwykłej bohaterki, które odsłaniają prawdziwy świat nimfomanii i obsesji seksualnej. Joe staje przed coraz większymi wyzwaniami moralnymi i musi stawić czoła konsekwencjom swoich niekontrolowanych pragnień.

Reżyser Lars von Trier nie oszczędza widzów, serwując nam kolejne skandalizujące i bezkompromisowe sceny pełne swobody seksualnej. Część 2 "Nimfomanki" pcha granice kina jeszcze dalej, zmuszając nas do refleksji nad naturą ludzkiej seksualności i jej społecznym odbiorem.

Jeśli jesteś gotowy na kolejną porcję prowokacji, emocji i nieokiełznanej namiętności, koniecznie obejrzyj "Nimfomankę: Część 2" na fileser. Poznaj dalszy ciąg tej skandalizującej, a zarazem hipnotyzującej historii, która na dobre zapisała się w historii kina.

 • Kontynuacja szokującej opowieści o Joe i jej uzależnieniu od seksu
 • Bezkompromisowe i skandalizujące sceny pełne namiętności
 • Głęboka refleksja nad ludzką seksualnością i jej społecznym odbiorem
 • Kolejny prowokacyjny rozdział z życia niezwykłej bohaterki

Obsada Nimfomanki: Części 2 Kto zagrał w filmie Larsa von Triera?

Jedną z największych atrakcji "Nimfomanki: Części 2" jest bez wątpienia jej znakomita obsada, złożona z największych gwiazd kina. Lars von Trier, reżyser słynący z kontrowersyjnych dzieł, raz kolejny zgromadził wokół siebie plejadę utalentowanych aktorów, którzy tchnęli życie w tę skandalizującą historię.

W postać dorosłej Joe, zmagającej się z obsesją seksualną, wybitnie wcieliła się Charlotte Gainsbourg. Ta ceniona francuska aktorka, znana między innymi z głośnego "Antychrysta", od samego początku przesiąknięta była duchem transgresyjnego kina von Triera. Jej odważna i bezkompromisowa kreacja stała się kwintesencją całego filmu, pchnęła go na nowe granice.

U boku Gainsbourg pojawił się Stellan Skarsgård jako mężczyzna, który ratuje Joe i słucha jej historii życia. Utytułowany szwedzki aktor z powodzeniem oddał charakter tej cierpliwej i życzliwej postaci, stanowiąc idealny kontrast dla wyuzdanej bohaterki.

Nie można też pominąć ról drugoplanowych, między innymi Shadiy van Peltem, Christiana Slaughtera i Umy Thurman. Każdy z nich wniósł swój niepowtarzalny talent do tej skandalicznej opowieści, pogłębiając jej prowokacyjną wymowę.

Dzięki niezrównanej obsadzie "Nimfomanka: Część 2" zachwyca nie tylko odważnymi scenami erotycznymi, ale też prawdziwym aktorstwem na najwyższym poziomie. Nie przegap tej okazji i obejrzyj ten film już dziś na fileser!

Nimfomanka: Część 2

Nimfomanka: Część 2 Streszczenie po polsku

W "Nimfomance: Części 2" powracamy do kontrowersyjnej opowieści o Joe, kobiety opętanej przez seks i nieustannie poszukującej nowych doznań erotycznych. Po burzliwych wydarzeniach z pierwszej części, dalsze losy Joe nie stają się spokojniejsze.

Dorosła już bohaterka angażuje się w pracę w korporacji, ale jej kariera zaczyna się przeplatać z dzikim życiem seksualnym i niekontrolowanymi przygodami miłosnymi. Joe wdaje się w liczne romanse, uprawia seks grupowy i odbywa skrajnie wyuzdane igraszki, nie bacząc na konsekwencje.

W tej części poznajemy także jej syna, który staje się świadkiem obsesji matki. Joe musi zmierzyć się z dylematami moralnymi i wyborami, które kładą się cieniem na jej relacjach rodzinnych i zawodowych. Jednocześnie kobieta nie cofa się przed zaspokajaniem swoich największych pragnień, nawet najdzikszych i najbardziej ekstremalnych.

Eksperymentując z wszelkimi formami seksu, Joe stopniowo zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Niekontrolowane zachowania prowadzą do nieprzewidywalnych konsekwencji, zmuszając bohaterkę do podjęcia radykalnej decyzji o zakończeniu swej uzależnionej egzystencji. Czy uda jej się wydostać z pułapki własnych pragnień?

"Nimfomanka: Część 2" to kolejna bezkompromisowa i skandaliczna odsłona historii kobiety z obsesją seksualną. Von Trier nie boi się tematów tabu i w dosadny sposób portretuje kondycję ludzkiej seksualności. Ten prowokacyjny film z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym.

Podsumowanie - Obejrzyj "Nimfomankę: Część 2" online za darmo na fileser

Moi drodzy, jeśli szukacie sposobu na obejrzenie skandalizującego i prowokacyjnego filmu "Nimfomanka: Część 2" online za darmo, to trafiłeś pod właściwy adres! Na portalu fileser znajdziecie tę kontrowersyjną produkcję Larsa von Triera w pełnej wersji z lektorem polskim lub napisami. Możecie cieszyć się "Nimfomanką: Część 2" po polsku w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, bez żadnych opłat i konieczności rejestracji. Wystarczy kilka kliknięć, a już będziecie mogli śledzić dalsze losy szokującej Joe i jej obsesji seksualnych. Gdzie obejrzeć cały film? Odpowiedź jest prosta - na fileser! Nie przegapcie tej okazji i dajcie się porwać prowokacyjnej historii opowiedzianej w "Nimfomance: Części 2" już dziś!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2782
Udostępnij serial
Lena Wiśniewska

Lena Wiśniewska

Witajcie w moim kinematograficznym królestwie! Jestem Lena, dusza tego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością przez magiczną moc filmu. Moja pasja to opowiadać historie, odkrywać nowe światy i dzielić się nimi z Wami. Jako założycielka, kieruję się głębią, autentycznością i empatią w recenzjach. Tutaj każdy obraz to podróż, każda recenzja to opowieść, a każdy serial to nowa przygoda. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez ocean emocji i inspiracji filmowych. Odkryjmy razem magię kina!

9 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Zentropa Entertainments
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Zentropa Entertainments
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Nimfomanka: Część 2 wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 04m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 04m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.8 nie wzięła się znikąd - Nimfomanka: Część 2 po prostu wciąga.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nimfomanka: Część 2, spojrzenie na ocenę 6.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!